Młodzieżowy Puchar Prezesa Okręgu - Kępina 12 maj 2012


<
Najmłodszy w całej stawce a najlepszy zawodnik z drużyny Koła Łask - Grabia Krystian Taborowski zajął 7 miejsce w Okręgowych Zawodach Pucharu Młodzieży, które odbyły się na zbiorniku Kępina w Zduńskiej Woli.

Na początku Krystian łapał płocie, później w zanęcie zameldowały się linki i robiły prawdziwe zamieszanie w łowisku. Dwa udało się złapać natomiast trzeci z linków wypiął się przy brzegu - szkoda. Zawodnikowi nie udało się też wycholować za brzuch zapiętego Leszcza w końcówce zawodów. Gdyby nie drobny pech Krystian mógł być naprawde wysoko.


Po wypiętych rybkach była chwila spokoju.


Kamila Nikolaj zawodniczka z Koła Łask - Grabia też miała drobnego pecha i nie wyholowała Leszcza, który zaplątał się w trzciny, a był pokaźnych rozmiarów. Kamila zajeła 12 miejsce.

Odwrócony na zdjęciu Dawid Kędziak początkowo miał problemy z zestawem, później z zacięciem kilku rybek. Po drobnych poprawkach zaczął łapać systematycznie płoć i sklasyfikowany został ostatecznie na 9 miejscu.
Jest to początek startów młodej kadry Koła Łask - Grabia i wszystkie sukcesy jeszcze przed nimi, niemniej jednak to dobry wynik naszej młodzieży biorąc pod uwagę, że dla dwójki był to debiut w poważnych zawodach.